Oferty pracy

Wejdź do świata ING Tech Poland. Dołącz do zespołu profesjonalistów i razem z nami realizuj międzynarodowe projekty IT.

Codziennie pracujemy z najlepszymi technologiami: Linux, RedHat, Docker, Puppet, Kafka, Zerto, NGNIX, GitLab, Angular, Tomcat, Hadoop, Nessus, Java, Apache, ServiceNow, ElasticSearch, Vmware, .Net i wieloma innymi. Taka praca daje dużą satysfakcję. Zresztą, Ty też możesz się o tym przekonać.

DevOps Engineer - Local Center of Excellence

Numer referencyjny: /MB/GST/IAM/IAMBE/LCOE/KK6305

  • #Agile
  • #MS Excel
  • #MS SQL
  • #PowerShell
  • #DevOps
  • #OS Linux
  • #Python

Szukamy Ciebie jeśli:

Posiadasz:

  • Umiejętności programowania / skryptowania – PowerShell, Python
  • Znajomość zagadnień technologii Linux
  • Znajomość procesów związanych z zarządzaniem tożsamością i dostępem
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania bazami danych
  • Dobrą znajomość Excela

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Znajomość metody Agile/SCRUM

Jak pracujemy

Właśnie teraz jest najlepszy czas na pracę w ING Tech Poland. Znajdujemy się w podróży, która koncentruje się wokół naszych klientów, jest oparta na technologii i napędzana przez inteligentnych, zdeterminowanych ludzi. Wszyscy pracujemy, aby umożliwić naszym klientom pozostanie o krok do przodu w życiu i w biznesie. Coś, z czego jesteśmy bardzo dumni i z czego chcemy, abyście byli częścią!

Czy chciałbyś pracować w banku, w którym uczciwość i odpowiedzialność są cenione?

Czy równomierny rozwój, troska o innych i bycie zawsze o krok do przodu jest częścią Twojej osobowości?

Czy chciałbyś wprowadzać zmiany dla Naszych klientów z wykorzystaniem metody AGILE?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

(kliknij link, aby zobaczyć wideo https://www.youtube.com/watch?v=uXg6hG6FrG0)

Jako dział pracujemy nad dostarczeniem światowej klasy usług zarządzania tożsamością i dostępem dla ING w zasięgu globalnym.

Jako zespół nieustannie poszukujemy ulepszeń świadczonych usług, dla których pracujemy w ścisłej współpracy z innymi zespołami, naszymi kolegami z Holandii i resztą świata.

Jako Devops Engineer Local Center of Excellence pomożesz zaprojektować nasze przyszłe procesy zarządzania tożsamością i dostępem, zoptymalizować istniejące, wdrożyć nowe rozwiązania we współpracy z zespołem ds. Architektury i na podstawie swoich umiejętności, rozwijać techniki automatyzacji.

typ umowy
umowa o pracę
taki rodzaj umowy oferujemy
godziny pracy
8:00 - 16:00
w tych godzinach pracujemy

Zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektowaniu automatyzacji procesów
  • Umiejętność przełożenia nowych pomysłów na konkretne globalne rozwiązania
  • Przygotowanie dowodów audytowych
  • Praca z zespołami i klientami

Pozostałe wymagania

  • Zaangażowanie, dokładność, niezależność, zdolność i chęć szybkiego uczenia się
  • Dobra organizacja pracy, umiejętności komunikacyjne, umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego przyswojenia pojęć związanych z relacjami między różnymi systemami

Zadbamy o:

Twój rozwój

międzynarodowe projekty

dostęp do najnowszych technologii

darmowe lekcje j. angielskiego

szkolenia

certyfikaty

rozwój zawodowy

Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę

prywatna opieka medyczna

karta MultiSport dofinansowana 50%

przedszkole w budynku firmy

parking rowerowy

strefy relaksu i rozrywki

imprezy sportowe

odpowiednie warunki pracy

stabilne warunki zatrudnienia

laptop

komórka

dodatkowy monitor

przepyszna kawa

kuchnia

Nad Twoją rekrutacją czuwają:

Alicja Jura
skontaktuj się