Oferty pracy

Wejdź do świata ING Tech Poland. Dołącz do zespołu profesjonalistów i razem z nami realizuj międzynarodowe projekty IT.

Codziennie pracujemy z najlepszymi technologiami: Linux, RedHat, Docker, Puppet, Kafka, Zerto, NGNIX, GitLab, Angular, Tomcat, Hadoop, Nessus, Java, Apache, ServiceNow, ElasticSearch, Vmware, .Net i wieloma innymi. Taka praca daje dużą satysfakcję. Zresztą, Ty też możesz się o tym przekonać.

Data Engineer – Advanced Analytics

Numer referencyjny: /MB/I/GCN/PCS/BIGDATA/MK4604

  • #Agile
  • #Kafka
  • #Kubernetes
  • #MySQL
  • #NOSQL
  • #Continuous Delivery
  • #Continuous Integration
  • #Docker
  • #Hadoop
  • #Scrum
  • #Ansible
  • #Big Data
  • #C++
  • #Python
  • #Scala
  • #Java

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Znasz Apache Airflow
  • Posiadasz kompetencje w zakresie budowy rozwiązań do przetwarzania danych (stream and batch) przy użyciu rozproszonych platform programistycznych jak Hadoop, Spark, Kafka, Flink itd.
  • Potrafisz budować złożone przepływy danych (ETL)
  • Posiadasz mocne kompetencje w Python i/lub Scala
  • Znasz narzędzia przetwarzania danych (e.g. SQL)

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Doświadczenie w zakresie baz danych SQL i noSQL
  • Doświadczenie w zakresie Docker/Kubernetes/Openshift, Ansible, CD/CI
  • Skryptowanie na poziomie systemu operacyjnego i kompetencje z zakresu administrowania systemami Linux
  • Bezpieczeństwo systemów, autentykacja i autoryzacja (LDAP, Kerberos, PAM)
  • Zainteresowanie najnowszymi technologiami open source e.g. Presto, Druid, Superset, Prometheus
  • Inne języki programowania i skryptowe: Java, C++, Go, Ruby, Groovy

Jak pracujemy

Zespół do którego aplikujesz jest polską częścią holenderskiego zespołu Advanced Analytics, którego misją jest wprowadzenie w ING podejścia data-driven. Misję realizujemy przez rozwój i utrzymanie ekosystemu rozwiązań Big Data, który jest środowiskiem dla realizacji Data Science. Zespół Advanced Analytics funkcjonuje jako akcelerator technologiczny i zespół badawczo-rozwojowy, z o wiele większym stopniem elastyczności, zwinności i nastawienia na eksperymentowanie niż można by się spodziewać w dużej instytucji finansowej. Praca jest dla nas zabawą i realizujemy ją w kreatywnym środowisku.

Jako Data Engineer w naszym zespole będziesz odpowiadać za projektowanie, budowanie i utrzymanie złożonych przepływów danych, niezbędnych naszemu środowisku analitycznemu, a pochodzących z wielu różnych źródeł bankowych. Twoja wiedza sprawi, że przepływy danych będą szybkie, stabilne i gotowe do użycia przez Machine Learning i AI. Mamy elastyczność wybierania do naszej pracy zawsze najlepszych narzędzi i wypróbowywania nowych architektur, które pozwolą nam utrzymać się w czołówce wdrożeń BigData.

typ umowy
umowa o pracę
taki rodzaj umowy oferujemy
godziny pracy
8:00 - 16:00
w tych godzinach pracujemy

Zakres obowiązków

  • Rozwój
  • Utrzymanie

Pozostałe wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowany profil informatyczny lub pokrewny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Duch pracy zespołowej
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii
  • Zaangażowanie i komunikatywność
  • Energia i skuteczność
  • Odpowiedzialność

Zadbamy o:

Twój rozwój

międzynarodowe projekty

dostęp do najnowszych technologii

darmowe lekcje j. angielskiego

szkolenia

certyfikaty

rozwój zawodowy

Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę

prywatna opieka medyczna

karta MultiSport dofinansowana 50%

przedszkole w budynku firmy

parking rowerowy

strefy relaksu i rozrywki

imprezy sportowe

odpowiednie warunki pracy

stabilne warunki zatrudnienia

laptop

komórka

dodatkowy monitor

przepyszna kawa

kuchnia

Nad Twoją rekrutacją czuwają:

Alicja Jura
skontaktuj się